GAZİANTEP NİZİP İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZEYNEP ÖĞRETMENDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Ali Alkan Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Zeynep Demirci TÜZÜN´e, okula gelmeyerek sokakta gezmeyi tercih eden bir öğrenciyi kendi çabasıyla okula kazandırarak örnek davranış sergilemesi dolayısıyla, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz GÜNDEŞ tarafından İlçe Kaymakamlığınca hazırlanan Başarı Belgesi taktim edildi. 
ZEYNEP ÖĞRETMENDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Ali Alkan Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak görev yapan ve aynı zamanda aday öğretmen olan Zeynep Demirci TÜZÜN´e okula gelmeyerek sokakta gezmeyi tercih eden bir öğrenciyi kendi çabasıyla okula kazandırarak örnek davranış sergilemesi dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz GÜNDEŞ tarafından İlçe Kaymakamlığınca hazırlanan Başarı Belgesi taktim edildi. Bu davranışın tüm öğretmenlere örnek teşkil etmesi gerektiğini belirten GÜNDEŞ, "Kütahyalı Zeynep öğretmen Nizipli Mustafa´yı sokaktan alıp eğitime kazandırarak öğretmenliğin kutsallığını bir kez daha gözler önüne sermiştir kendisine teşekkür ederiz" dedi.

 

ALİ ALKAN ORTAOKULU

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Nizip Hükümet Konağı Kat 4 Nizip / Gaziantep - 0342 5173640

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.