GAZİANTEP NİZİP İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAOKULLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI SONA ERDİ

Nizip Ticaret Odası sponsorluğunda ve ev sahipliğinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 12. düzenlenen bilgi yarışmalarının finalinde Özel Ada Ortaokulu ve Adile Altınbaş Ortaokulu birinciliği paylaşırken Özel Afitap Ortaokulu üçüncü ve İslim Marufoğlu Ortaokulu ise dördüncü oldu.
ORTAOKULLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI SONA ERDİ

       Yarışma sonucunda birinciliği paylaşan Özel Ada Ortaokulu ´nun 4 öğrencisine ve Adile Altınbaş Ortaokulu´nun 4 öğrencisine tam altın üçüncü olan Özel Afitap Ortaokulu 4 öğrencisine çeyrek altın, dördüncü olan İslim Marufoğlu Ortaokulunun 4 öğrencisine çeyrek altın hediye edildi. Ayrıca yarışmacı okulların müdürlerine de birer plaket takdim edildi.     

      Törende ayrıca Nizip Ticaret Odasının Çanakkale Zaferi ve Gaziantep savunması için hazırladığı programlarda sesiyle ve şiirleriyle duygu seli yaşatan Hüseyin Yalçın Çapan Anadolu Lisesi öğrencisi Menekşe BEYAZ´a Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ÖZYURT tarafından Teşekkür Belgesi ve hediye takdim edildi.

     Yapılan Törene, Nizip Kaymakamı Harun SARIFAKIOĞULLARI, Milli Eğitim Şube Müdürü Yahya Kemal KARAOĞLAN, Telekom Müdürü Cem GÜLER, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Halil ŞAHİN, NTO Meclis Başkanı Mustafa DOKTOROĞLU, Yönetim Kurulu Bşk.Yrd. Mahmut POLAT, Yönetim Kurulu Üyeleri M.Seyit ÇEKER ve M.Ali KARABACAK, Meclis Üyeleri Osman ALPASLAN ve Hüseyin YAPRAK, Genel Sekreter Serpil GÜNDOĞDU okul müdürleri çok sayıda öğrenci ve veli katıldı.

bilgi yarışmasıbilgi yarışmasıbilgi yarışmasıbilgi yarışmasıbilgi yarışmasıbilgi yarışması

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Nizip Hükümet Konağı Kat 4 Nizip / Gaziantep - 0342 5173640

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.