GAZİANTEP NİZİP İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaokullar Arası Bilgi Yarışması Kura Çekimi Yapıldı.

21 Mart´ta başlayacak olan  Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Nizip Ticaret Odası sponsorluğunda ve ev sahipliğinde düzenlenecek olan Ortaokullar arası bilgi yarışmaları kura çekimi Nizip Ticaret Odası toplantı salonunda gerçekleşti. Kura çekimine Nizip Ticaret Odası Başkanı Mehmet ÖZYURT, Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz GÜNDEŞ ve Okul Müdürleri katıldı.
Ortaokullar Arası Bilgi Yarışması Kura Çekimi Yapıldı.

Nizip Ticaret Odası’nın bu yılda milli eğitim camiasına jest yaptığını belirten Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş geleneksel bir yarışmanın her geçen yıl daha da geliştiğini ve dikkat çektiğini ifade ederek “13 yıldır Nizip Ticaret Odası gerek bilgi yarışmalarında gerekse eğitime verdiği büyük desteklerle ilçemizde sürekli adından söz ettirmektedir. Nizip Ticaret Odası ve Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yaklaşık yirmi yıldır işbirliği yapmaktadır ve bu nedenle artık kardeş kurum olmuştur. Bizlere her konuda desteklerini esirgemeyen Nizip Ticaret Odası yönetim kuruluna ve meclis üyelerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

11-03-201611-03-201611-03-201611-03-201611-03-2016Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Nizip Hükümet Konağı Kat 4 Nizip / Gaziantep - 0342 5173640

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.