GAZİANTEP NİZİP İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nizip kaymakamı Sayın Kemal ŞAHİN ve İlçe milli eğitim müdürümüz sayın Cengiz GÜNDEŞ´İN katılımı ile mevlana haftası kutlandı.

Nizip kaymakamı Sayın Kemal ŞAHİN ve İlçe milli eğitim müdürümüz sayın Cengiz GÜNDEŞ´İN katılımı ile mevlana haftası kutlandı. Mevlana mesleki teknik anadolu lisesi müdürlüğünün hazırlamış olduğu programa Nizip kaymakamı Sayın Kemal ŞAHİN ve İlçe milli eğitim müdürümüz sayın Cengiz GÜNDEŞ´İN, Ticaret Borsası başkanı İbrahim SARI ve öğretmen öğrenci ve veliler katıldı.
Nizip kaymakamı Sayın Kemal ŞAHİN ve İlçe milli eğitim müdürümüz sayın Cengiz GÜNDEŞ´İN katılımı ile mevlana haftası kutlandı.

Nizip kaymakamı Sayın Kemal ŞAHİN ve İlçe milli eğitim müdürümüz sayın Cengiz GÜNDEŞ´İN katılımı ile mevlana haftası kutlandı. Mevlana mesleki teknik anadolu lisesi müdürlüğünün hazırlamış olduğu programa Nizip kaymakamı Sayın Kemal ŞAHİN ve İlçe milli eğitim müdürümüz sayın Cengiz GÜNDEŞ´İN, Ticaret Borsası başkanı Sayın İbrahim SARI ve öğretmen öğrenci ve veliler katıldı.

 07-12-201707-12-201707-12-201707-12-201707-12-2017

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Nizip Hükümet Konağı Kat 4 Nizip / Gaziantep - 0342 5173640

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.