GAZİANTEP NİZİP İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LİSELER ARASI BİLGİ YARIŞMASI SONA ERDİ

Nizip Ticaret Borsası Sponsorluğunda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Liseler Arası Bilgi Yarışması sona erdi
LİSELER ARASI BİLGİ YARIŞMASI SONA ERDİ

   İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen, liseler arası bilgi yarışması bu yıl Nizip Ticaret Borsası sponsorluğunda düzenlendi. 11 Mayıs’ta başlayan yarışmalar yapılan final ile sona erdi.

     Zorlu geçen ve uzun süre başa baş giden mücadeleyi Nizip Sosyal Bilimler Lisesi 1. Olarak tamamladı. 2.sırayı Özel İslim Nihat Özyurt Anadolu Lisesi, 3.sırayı Nizip Fen Lisesi, 4.sırayı Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 5. sırayı Anadolu İmam Hatip Lisesi aldı.

    Nizip Ticaret Borsası Konferans salonunda gerçekleşen yarışamaya, Nizip Kaymakamı Harun sarıfakıoğulları, Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Ali BAYARSLAN, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa YAMAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz GÜNDEŞ, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SARI, Meclis Başkanı Mahmut ŞAHİN, Nizip Telekom Müdürü Abuzer Cem GÜLER, Nizip Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Halil ŞAHİN,Okul Müdürleri ve öğrenciler katıldı.

 
lise bilgi yarışması
lise bilgi yarışmasılise bilgi yarışmasılise bilgi yarışmasılise bilgi yarışmasılise bilgi yarışmasılise bilgi yarışmasılise bilgi yarışması

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Nizip Hükümet Konağı Kat 4 Nizip / Gaziantep - 0342 5173640

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.