GAZİANTEP NİZİP İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz GÜNDEŞ'in Karne Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz GÜNDEŞ'in Karne Mesajı

2021-2022 Eğitim Öğretim yılını başarılı, verimli ve huzurlu bir şekilde geride bırakırken emeği geçen öğretmenlerimize, yöneticilerimize, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

İstikbalimiz olan çocuklarımız bugün, bir yıllık emeklerinin karşılığı olan karnelerini alırken bu sürecin her aşamasında özverili çalışmalarıylahiçbir fedakârlıktan kaçınmayan tüm öğretmen ve velilerimizi tebrik ediyorum.

Sevgili Öğrenciler;

Yoğun bir tempoda geçen bir eğitim öğretim yılını daha tamamladınız. Bugün heyecanla beklediğiniz karneleriniz, akademik gayretinizin bir neticesidir. Bu sayede kendinizi daha iyi değerlendirecek, hayallerinizi ve hedeflerinizi gözden geçirecek ve idealleriniz için hazırlanma fırsatı bulacaksınız. Güzel bir tatili elbette hak ettiniz. Bu süreçte en iyi tatil arkadaşı kitaplarınızı da ihmal etmeyin.

Değerli Yöneticilerimiz Ve Kıymetli Öğretmenlerimiz,

Yıl boyunca özveriyle yürüttüğünüz çalışmalarınız ve azminizle milletimizin duası, umudu, sınırsız hayali olan çocuklarımızı yarına hazırlamak üzere gösterdiğiniz gayretleri yürekten destekliyorum. Ülkemizi muasır medeniyetler içinde en üst seviyeye taşıma hedefimize ısrarla yürürken; bilimde, sanatta, sporda dünyayla yarışan, her alanda çığır açan bir nesli birlikte inşa edeceğiz. Ruhunu uyandırabildiğimiz her çocuk ile bugün rüya diye adlandırdığımız her hayalimiz gerçeğe dönüşecektir.

Saygıdeğer Veliler,

Eğitim öğretim yılı boyunca katkısı olan ve her aşamada desteklerini esirgemeyen sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Karneler, çocuklarınızın nasıl bir insan olduğunu değil onların derslerindeki durumlarını  ortaya koyan belgelerdir. Yarınlarımızın teminatı evlatlarımızın başarıları yalnızca karne notlarından ibaret değildir. 'İyi insan 'olmanın ve bu yöndeki gayretlerin değerini ve önemini evlatlarımıza benimsetmemiz çok önemli. Sizlerin çocuklarınıza yaşam yolculuğunda rehberlik etmeniz yanlarında olduğunuzu hissettirmeniz onları kalp kulağı ile dinlemeniz başarıyı da huzuru da beraberinde getirecektir.  Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor, mutlu tatiller diliyorum.

                                                                                                                                                                                                                                                         Cengiz GÜNDEŞ

                                                                                                                                                                                                                                                    İlçe Milli Eğitim Müdürü

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Nizip Hükümet Konağı Kat 4 Nizip / Gaziantep - 0342 5173640

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.