GAZİANTEP NİZİP İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz GÜNDEŞ'in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz GÜNDEŞ'in 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz GÜNDEŞ, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Münasebetiyle Bir Mesaj Yayımladı.  

"15 Temmuz 2016 tarihinde, Aziz milletimizin birlik ve beraberliğine kasteden, Fethullahçı Terör Örgütü tarafından millî irademize ve Türkiye Cumhuriyetimize  yönelik  gerçekleşen  hain  darbe girişimi üzerinden altı yıl geçti.  

Kadın, erkek, genç,  yaşlı demeden tek vücut olan kahraman milletimiz o gece Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısı ile sokakları, meydanları doldurmuş tankın, topun, uçağın, helikopterin, tüfeğin karşısında sadece ve sadece imanıyla, inancıyla canı pahasına hain örgüte karşı koymuş, günlerce meydanları boş bırakmayarak, demokrasiye sahip çıkmıştır. Aziz Milletimiz 15 Temmuz'da vatan ve bayrak sevgisini tüm dünyaya bir kez daha haykırarak "Türkiye aşkına" neler yapılabileceğini, "Bağımsızlık ve Milli İrade uğruna" nasıl kahramanca  mücadele edileceğini göstermiştir.   

Bu duygu ve düşüncelerle; 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü'nün altıncı yıl dönümünde bağımsızlığımız ve demokrasimiz uğruna mücadele veren 15 Temmuz şehitlerimize ve tarih boyunca aynı ortak mukaddes değerlerimiz uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum."   

                                     

                                               Cengiz GÜNDEŞ                            

                                     Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürü

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Nizip Hükümet Konağı Kat 4 Nizip / Gaziantep - 0342 5173640

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.