GAZİANTEP NİZİP İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hatice Seyit Çeker İlkokulu Öğretmenlerinden Hatice MART İlimizi Konya'da Temsil Etti

Hatice Seyit Çeker İlkokulu Öğretmenlerinden Hatice MART İlimizi Konya'da Temsil Etti


Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Konya Valiliği, Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Konya İl Millî Eğitim Müdürlüğü ev sahipliğinde Mevlânâ'nın 746. Vuslat yıl dönümünde Şeb-i Arus haftası için düzenlenen alanında başarılarıyla adını duyurmuş 81 ilden 81 öğretmen Konya' ya davet edildi. Programın açılışı Mevlana Öğretmenevinde gerçekleşti. Programa Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif YILMAZ, Öğretmen Yetiştirme ve Yükseköğretim Kurumları ile İlişkiler Daire Başkanı Muhittin YILMAZ, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali BÜYÜK ile İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları katılarak öğretmenlere katılım belgesi ile çeşitli hediyeler verdiler.  Programda öğretmenleri temsilen Hakkari ilinden katılan öğretmenimiz Nazmi ÜCE bir konuşma yaptı.
81 ilden 81  öğretmen Konya Panorama Müzesi, Mevlana Müzesi, İstiklal Harbi Şehitleri Abidesi ve akşam Konya Mevlana Kültür Merkezi'ndeki  Sema programını izlediler. Mesleki başarılarıyla farkındalık yaratan 81 öğretmenden ilimizi temsilen Hatice Seyit Çeker İlkokulu Sınıf  Öğretmeni Hatice MART katılmıştır. Kendilerine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

13-12-201913-12-201913-12-201913-12-201913-12-2019

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Nizip Hükümet Konağı Kat 4 Nizip / Gaziantep - 0342 5173640

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.