GAZİANTEP NİZİP İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FUTSAL TURNUVASI SONA ERDİ

Müdürlüğümüz tarafından Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen Öğretmenler Arası Spor Kardeşliği Futsal Turnuvası 21 Nisan salı günü saat: 20:00´da yapılan final maçıyla sona erdi.
FUTSAL TURNUVASI SONA ERDİ

Müdürlüğümüz tarafından Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen Öğretmenler Arası Spor Kardeşliği Futsal Turnuvası 21 Nisan salı günü saat: 20:00´da yapılan final maçıyla sona erdi. Final Maçında kıyasıya bir mücadelenin yaşnadığı Hatice Kamil Pekmez Ortaokulu ve Gevence İlkokulu-Ortaokulu takımları arasındaki maç, H. Kamil Pekmez Ortaokulunun 3 - 2 lik galibiyetiyle sona erdi. Final Maçını İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz GÜNDEŞ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ömer Faruk YAKAR, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet DEMİR, Okul Müdürleri öğretmenler ve öğrenciler birlikte izledi. Turnuvada Hatice Kamil Pekmez Ortaokulu Birincilik, Gevence Ortaokulu İkincilik, Türkan Ömer Okan Anadolu Lisesi Üçüncülük ve Mesleki Eğitim Merkezi Centilmenlik ödülü aldılar.

futsalfutsalfutsalfutsalfutsalfutsalfutsal

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Nizip Hükümet Konağı Kat 4 Nizip / Gaziantep - 0342 5173640

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.